Search API Pages (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Page
af: Bladsy

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Index
af: Indeks
