Search API Pages (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Page
et: Lehekülg

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Limit
et: Limiit

en: Style
et: Stiil

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Index
et: Indeks

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
et: <ul>
    <li>Kontrolli õigekirja.</li>
    <li>Eemalda fraaside ümbert jutumärgid, et otsida sõnu ükshaaval. <em>suur puu</em> annab tavaliselt rohkem vasteid, kui <em>&quot;suur puu&quot;</em>.</li>
    <li>Päringu võid teha laialdasemaks sõnaga <em>OR</em> (või). <em>suur OR puu</em> annab tavaliselt rohkem tulemusi kui <em>suur puu</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
et: Otsingu kasutamine

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Search pages
et: Otsingu lehed

en: Add search page
et: Lisa otsinguleht

en: View modes
et: Kuvarežiimid
