Search API Pages (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
km: <ul>
    <li>ត្រួត​ពិនិត្យ​មើល​ថា​តើ​ការ​ប្រកប​របស់​អ្នក​ត្រឹម​ត្រូវ​ឬ​អត់​ ។</li>
    <li>យក​សញ្ញា​ដក​ស្រង់​ ("") ដែល​នៅ​ជុំ​វិញ​ឃ្លា​ចេញ​ ដើម្បី​ស្វែង​ពាក្យ​នីមួយ​ៗ​ដោយ​ឡែក​ពី​គ្នា​។ <em>bike shed</em> ​ជា​ញឹក​ញាប់​នឹង​បង្ហាញ​លទ្ធផល​ច្រើន​ជាង​ <em>&quot;bike shed&quot;</em>។</li>
    <li>ពិចារណា​ក្នុង​ការ​បន្ថយ​សំណួរ​របស់​អ្នក​ជា​មួយ​ <em>ឬ​</em> ។ <em>bike ​ឬ​ shed</em> ជា​ញឹក​ញាប់​នឹង​បង្ហាញ​លទ្ធផល​ច្រើន​ជាង​ <em>bike shed</em>។</li>
    </ul>

en: Use search
km: ប្រើ​ការ​ស្វែង​រក
