Search API Pages (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: Page
bs: Strana

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Style
bs: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.
