Search API Pages (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Update
ur: تجدید

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ
