Search API Pages (8.x-1.0) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Next
fy: Folgjende

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Search results
fy: Sykjeresultaten

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.
