Search API Pages (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: Page
ka: გვერდი

en: Style
ka: სტილი
