Search API Pages (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Path
ta: பா​தை

en: Page
ta: பக்கம்
