Search API Pages (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Search index
ug: ئىزدەش
