Search API Pages (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།
