Search API Pages (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Limit
eu: Muga

en: Style
eu: Estiloa

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Use search
eu: Bilaketa erabili
