Search API Pages (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Path
fil: Landas

en: Page
fil: Pahina

en: Enter the terms you wish to search for.
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin.
