Search API Pages (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: Page
gl: Páxina

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Limit
gl: Límite

en: Style
gl: Estilo

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Index
gl: Índice

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Use search
gl: Usar busca

en: Add search page
gl: Engadir páxina de busca
