Search API Pages (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Page
hy: Էջ

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Use search
hy: Օգտագործել որոնումը
