Search API Pages (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ
