Search API Pages (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി
