Search API Pages (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Search results
mr: शोध परिणाम
