Search API Pages (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: Page
ro: Pagina

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Limit
ro: Limită

en: Style
ro: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Search index
ro: Index căutare

en: Use search
ro: Folosire căutare

en: Search page
ro: Pagină de căutare

en: Add search page
ro: Adaugă o pagină de căutare

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
