Search API Pages (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: Page
tr: Sayfa

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Limit
tr: Sınır

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Index
tr: Dizin

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
tr: <ul>
    <li>Yazımın doğru olduğunu kontrol edin.</li>
    <li>Cümledeki bütün kelimeleri aramak için tırnak işaretlerini (", ') çıkarın. <em>sarı bisiklet</em> araması genellikle <em>&quot;sarı bisiklet&quot;</em> aramasından daha fazla sonuç gösterecektir.</li>
    <li>Aramalarınızı <em>OR</em> (veya) ile basitleştirin. <em>sarı OR bisiklet</em> araması <em>sarı bisiklet</em> aramasından daha fazla sonuç getirecektir.</li>
    </ul>

en: Use search
tr: Aramayı kullan

en: Search page
tr: Arama sayfası

en: Add search page
tr: Arama sayfası ekle

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri
