Search API Pages (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Search
az: Axtarış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Style
az: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Index
az: İndeks

en: Search index
az: Axtarış indeksi
