Search API Pages (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Page
el: Σελίδα

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Limit
el: Όριο

en: Style
el: Στυλ

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
el: <ul>
    <li>Ελέγξτε ότι η ορθογραφία σας είναι σωστή.</li>
    <li>Αφαιρέστε εισαγωγικά γύρω από φράσεις για να γίνει αναζήτηση για κάθε λέξη ξεχωριστά. Το <em>bike shed</em> συχνά θα έχει περισσότερα αποτελέσματα από το <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Δοκιμάστε να κάνετε πιο χαλαρό το ερώτημά σας χρησιμοποιώντας το <em>OR</em>. Το <em>bike OR shed</em> συχνά θα έχει περισσότερα αποτελέσματα από το <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
el: Χρήση αναζήτησης

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης

en: Add search page
el: Προσθήκη σελίδας αναζήτησης
