Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Node ID
bg: Номер

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Index
bg: Индекс

en: Language code
bg: Код на език
