Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
