Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Search
ca: Cerca

en: Node ID
ca: ID del node

en: Configure
ca: Configura

en: Index
ca: Índex

en: Language code
ca: Codi de llengua
