Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Search
cs: Hledat

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Index
cs: Rejstřík

en: Language code
cs: Kód jazyka
