Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Search
et: Otsing

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Configure
et: Seadistus

en: Index
et: Indeks

en: Language code
et: Keele kood

en: Exact phrase
et: Täpne fraas
