Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
