Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Language code
hu: Nyelvkód
