Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Search
is: Leit

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Configure
is: Stilla

en: Language code
is: Tungumálskóði
