Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Index
lt: Indeksas

en: Language code
lt: Kalbos kodas
