Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Language code
lv: Valodas kods
