Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
