Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Index
ne: सूची

en: Language code
ne: भाषा संकेत
