Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Search
oc: Recercar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Configure
oc: Configurar

en: Index
oc: Indèx

en: Language code
oc: Còde de la lenga
