Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Search
pt: Pesquisar

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Configure
pt: Configurar

en: Index
pt: Índice

en: Language code
pt: Código de idioma
