Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Configure
ro: Configurează

en: Language code
ro: Codul limbii
