Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Search
sv: Sök

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Index
sv: Förteckning

en: Language code
sv: Språkkod
