Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Search
tr: Ara

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Index
tr: Dizin

en: Language code
tr: Dil kodu
