Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Node ID
vi: ID node

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
