Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Search
af: Soek

en: Configure
af: Verstel

en: Index
af: Indeks

en: Language code
af: Taalkode
