Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Search
ast: Guetar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Configure
ast: Configurar
