Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Language code
bn: ভাষা কোড
