Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Search
bs: Pretraga

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Configure
bs: Podešavanje
