Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Configure
eo: Agordu

en: Index
eo: Indekso

en: Language code
eo: Lingva kodo
