Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Operations
es: Operaciones

en: Search
es: Buscar

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Configure
es: Configurar

en: Index
es: Índice

en: Language code
es: Código de idioma
