Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
