Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Search
hi: खोज

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Language code
hi: भाषा कोड
