Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
