Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Search
jv: Goléki

en: Node ID
jv: ID Node

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Index
jv: Indek

en: Language code
jv: Kode bāsā
