Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
